Pro věřitele
Další dražba za:
728 312 632
Rodinný dům v obci Svatobořice-Mistřín

Rodinný dům v obci Svatobořice-Mistřín

Zděný rodinný dům s pozemky a příslušenstvím v obci Svatobořice-Mistřín

Rodinný dům v obci Svatobořice-MistřínRodinný dům v obci Svatobořice-MistřínRodinný dům v obci Svatobořice-MistřínRodinný dům v obci Svatobořice-MistřínRodinný dům v obci Svatobořice-MistřínRodinný dům v obci Svatobořice-MistřínRodinný dům v obci Svatobořice-MistřínRodinný dům v obci Svatobořice-MistřínRodinný dům v obci Svatobořice-MistřínRodinný dům v obci Svatobořice-MistřínRodinný dům v obci Svatobořice-MistřínRodinný dům v obci Svatobořice-MistřínRodinný dům v obci Svatobořice-MistřínRodinný dům v obci Svatobořice-MistřínRodinný dům v obci Svatobořice-Mistřín
Vyvolávací cena: 350 000 ,- Kč
Dražební jistina: 50 000 ,- Kč
Odhadní cena: 700 000 ,- Kč
Minimální příhoz: 10 000 ,- Kč
Lokalita: Svatobořice-Mistřín
Prohlídky: 12.09.2016 ve 14:00 26.09.2016 ve 14:00
Číslo dražby: D15216
Typ dražby: Dobrovolná, elektonická
Termín dražby: 5.10. 2016, 10:00
Místo konání dražby: www.okdrazby.cz

Podrobný popis

Rodinný dům č.p. 446 je zděný, částečně podsklepený, s jedním nadzemním podlažím a podkrovím v přední části. Dům se nachází uvnitř řady podobných přízemních rodinných domů, má tvar písmene L. Stáří domu je 42 let, od roku 1989 byl dům postupně modernizován až do současnosti - byla provedena půdní vestavba, v přední části a z čelní strany je dům kompletně spravený (zateplení, fasáda, okna, vstupní dveře, klempířina atd.). V přízemí jsou opraveny částečně podlahy a omítky.
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě-voda, plyn, kanalizace, elektřina. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, ohřev teplé vody el. ohřívačem.
Dispozice
Sklep: sklad
Přízemí: chodba, obývací pokoj, ložnice, pokoj, kuchyně, spíž, koupelna, WC
Podkroví: 2 pokoje
Dům je zděný, základové pasy betonové s vodorovnou hydroizolací, stropy jsou rovné, krov dřevěný sedlový, zadní křídlo s rovnou střechou s živičnou krytinou, přední část s krytinou z pálených tašek. Příslušenství domu tvoří zpevněné plochy, oplocení, přípojky
Pozemky
V dvorní části je malé nádvoří s možností posezení u nově vybudované udírny. Na dům navazuje dílna, za kterou se nachází zahrádka. Zahrada je přístupná i ze zadní strany, kde je také možný přijezd autem.

Informace k prohlídce

Pokud vlastník nebo osoba, která má předmět dražby v držení nebo nájmu, neumožní řádnou prohlídku předmětu dražby, bude prohlídka provedena v rámci možností.

Odeslat odkaz e-mailem