Pro věřitele
Další dražba za:
728 312 632
Rodinný dům v obci Záříčí

Rodinný dům v obci Záříčí

Zděný rodinný dům s pozemky a příslušenstvím v obci Záříčí.

Rodinný dům v obci ZáříčíRodinný dům v obci ZáříčíRodinný dům v obci ZáříčíRodinný dům v obci ZáříčíRodinný dům v obci ZáříčíRodinný dům v obci ZáříčíRodinný dům v obci ZáříčíRodinný dům v obci Záříčí
Vyvolávací cena: 790 000 ,- Kč
Dražební jistina: 100 000 ,- Kč
Odhadní cena: 1 060 000 ,- Kč
Minimální příhoz: 30 000 ,- Kč
Lokalita: Záříčí
Prohlídky: 31.8.2015 v 15:00 hod. 14.9.2015 v 15:00 hod.
Číslo dražby: N142015
Stav dražby: připravovaná
Typ dražby: dobrovolná elektronická
Termín dražby: 22.9. 2015, 11:00
Místo konání dražby: www.okdrazby.cz

Podrobný popis

Rodinný dům č.p. 64 je zděný, částečně podsklepený, s jedním nadzemním podlažím, s částečně využitým podkrovím, pod sedlovou a pultovou střechou krytou taškou pálenou a betonovou. Objekt je situovaný do nepravidelného tvaru, nachází se v zastavěné, okrajové části lokality obce Záříčí.
Objekt je napojen na inženýrské sítě: elektro, vlastní studna, septik s přepadem. Obecní vodovod a plynovod je veden před domem, v objektu není zaveden. Vytápění je řešeno rozvodem horkovzduchu, se zdrojem kotel na tuhá paliva a krbová kamna.
Objekt obsahuje 2 bytové jednotky: při vstupu do domu chodbou se nachází bytová jednotka 4+1, ke které náleží koupelna, samost. WC a veranda. Tato b.j. je umístěná v objektu situovaném do hlavní ulice průčelím na západ v jeho 1.NP a podkroví, druhá bytová jednotka 1+1+šatna je umístěna v části objektu směrem do zahrady, je přístupná průchodem chodbou a verandou z hlavní obytné části anebo průjezdem při čelním pohledu vpravo. B.j. 1+1 nemá vlastní sociální zázemí a zdroj pro vytápění jsou pouze 1 krbová kamna v kuchyni, b.j. nelze užívat samostatně. Dále se na pozemku p.č. 155, při jeho východní hranici, nachází vedlejší stavby zděné, které slouží ke skladování apod., tyto stavby nejsou předmětem evidence v KN. K objektu náleží dále pozemek p.č. 156 – zahrada, který netvoří jednotný funkční celek s výše uvedenými nemovitostmi. Pozemek je přístupný po veřejné komunikaci s nezpevněným povrchem, na pozemku p.č. 176 v majetku obce. Jedná se o zahradu, oplocenou strojovým pletivem, v rovinném terénu s travním porostem a ovocnými stromy. Parkování je možné v průjezdu domu, při krajnici veřejné komunikace před objektem a v zahradě, která je přístupná přes pozemek p.č. 176 – ostatní plocha.

Původní stáří objektu je dle informací uživatele objektu přes 50 roků. V průběhu své celkové životnosti objekt procházel běžnou údržbou, která byla v posledních letech zanedbaná. Objekt vyžaduje rekonstrukci a modernizaci vnitřního vybavení. Objekt je obyvatelný bez závad.

Informace k prohlídce

Pokud vlastník neumožní řádnou prohlídku předmětu dražby, bude prohlídka provedena v rámci možností.

Odeslat odkaz e-mailem