Pro věřitele
Další dražba za:
728 312 632
Rodinný dům v obci Doloplazy u Olomouce

Rodinný dům v obci Doloplazy u Olomouce

Zděný rodinný dům 4+1 se zázemím, pozemky a příslušenstvím v obci Doloplazy. S výbornou dopravní dostupností do 8 km vzdálené Olomouce, kde je dostatek pracovních příležitostí.

Rodinný dům v obci Doloplazy u OlomouceRodinný dům v obci Doloplazy u OlomouceRodinný dům v obci Doloplazy u OlomouceRodinný dům v obci Doloplazy u OlomouceRodinný dům v obci Doloplazy u OlomouceRodinný dům v obci Doloplazy u OlomouceRodinný dům v obci Doloplazy u OlomouceRodinný dům v obci Doloplazy u OlomouceRodinný dům v obci Doloplazy u OlomouceRodinný dům v obci Doloplazy u OlomouceRodinný dům v obci Doloplazy u OlomouceRodinný dům v obci Doloplazy u OlomouceRodinný dům v obci Doloplazy u OlomouceRodinný dům v obci Doloplazy u OlomouceRodinný dům v obci Doloplazy u OlomouceRodinný dům v obci Doloplazy u OlomouceRodinný dům v obci Doloplazy u OlomouceRodinný dům v obci Doloplazy u Olomouce
Vyvolávací cena: 1 950 000 ,- Kč
Dražební jistina: 200 000 ,- Kč
Odhadní cena: 3 300 000 ,- Kč
Minimální příhoz: 80 000 ,- Kč
Lokalita: Doloplazy
Prohlídky: 4.8.2015 v 15:00 hod.
11.8.2015 v 15:00 hod.
Číslo dražby: D122014
Stav dražby: připravovaná
Typ dražby: dobrovolná elektronická
Termín dražby: 8.9. 2015, 11:00
Místo konání dražby: www.okdrazby.cz

Podrobný popis

Dům č.p. 334 je zděný, řadový krajní rodinný dům se dvěma nadzemními podlažími a obytným podkrovím o dispozici 4+1 se zázemím, zahradou a příslušenstvím.

V přízemí je technické zázemí domu - garáž, chodba, prádelna, kotelna a sklad, v 1.patře je obývací pokoj, kuchyň, koupelna, ve 2.patře jsou 3 pokoje a koupelna.
Dům je v dobrém stavebně technickém stavu s pravidelnou údržbou a se standardním vybavením. Je užívám od roku 1990 a je napojen na elektřinu, veřejný vodovod, kanalizaci, s možností napojení na plyn.
Bližší specifikaci vybavení a materiálového provedení se dočtete ve Znaleckém posudku, který je níže ke stažení.
K domu náleží pozemky se zahradou o celkové ploše 788 m2.
Za domem na zahradě se nachází zděná vedlejší stavba – ze dvou stran kryté částečně otevřené zastřešené venkovní posezení s grilem a udírnou.

Informace k prohlídce

Pokud vlastník neumožní řádnou prohlídku předmětu dražby, bude prohlídka provedena v rámci možností.

Odeslat odkaz e-mailem