Pro věřitele
Další dražba za:
728 312 632
Rodinný dům v obci Zlechov u Uherského Hradiště

Rodinný dům v obci Zlechov u Uherského Hradiště

Zděný rodinný dům po rekonstrukci s pozemky a příslušenstvím v obci Zlechov. S výbornou dopravní dostupností do Starého Města a Uherského Hradiště, kde je dostatek pracovních příležitostí.

Rodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského HradištěRodinný dům v obci Zlechov u Uherského Hradiště
Vyvolávací cena: 1 380 000 ,- Kč
Dražební jistina: 200 000 ,- Kč
Odhadní cena: 2 300 000 ,- Kč
Minimální příhoz: 50 000 ,- Kč
Lokalita: Zlechov
Prohlídky: 3.8.2015 v 15:00 hod.
10.8.2015 v 15:00 hod.
Číslo dražby: N112015
Stav dražby: upuštěná dražba
Typ dražby: nedobrovolná
Termín dražby: 2.9. 2015, 11:00
Místo konání dražby: www.okdrazby.cz

Podrobný popis

Rodinný dům č.p. 332 je zděný, částečně podsklepený s jedním nadzemním podlažím a stavebně upraveným obytným podkrovím pod sedlovou střechou, s garáží-průjezdem na zahradu a privátním parkovacím stáním před domem.
Nachází se v klidné lokalitě vhodné k bydlení v okrajové části zástavby převážně řadových rodinných domů, při komunikaci směrem od Starého Města, v poloze s výbornou dopravní dostupností do Starého Města a Uherského Hradiště, kde je dostatek pracovních příležitostí.
Dům, je plně zasíťován.
1.PP: sklep.
1.NP: bytová jednotka 3+1 o užitné ploše 92 m2.
2.NP=Podkroví: půdní vestavba 4+kk ve fázi před dokončením, o užitné ploše 95 m2.
Každá jednotka je s vlastním sociálním zázemím.
Dům je obyvatelný v dobrém stavebně technickém stavu. Na domě byla provedena výměna střešního krovu za nový vč. nové střešní krytiny vč.klemp.prvk a oken, byla provedena oprava fasádní omítky, rekonstrukce koupelny a WC, výměna podlahových krytin, vnitřních dveří vč. zárubní, započatá půdní vestavba je ve fázi dokončování – jsou provedeny svislé konstrukce, zateplení, SDK podhledy krovů a šikmin, rozvod vody, odpadů, vytápění a elektro, konstrukce podlah bez krytiny, je zabudován sprchový kout, a v celém podkroví osazena okna.
K domu náleží pozemky a zahrada 787 m2, oplocení, zpevněné dlážděné plochy, udírna a skleník.

Informace k prohlídce

Pokud vlastník neumožní řádnou prohlídku předmětu dražby, bude prohlídka provedena v rámci možností.

Odeslat odkaz e-mailem